+48 (22) 250 18 39 Pn. – Pt. 8:30 – 16:30

Twój rozwój

Od samego powstania IBC GROUP Central Europe Holding S.A. stwarza swoim pracownikom optymalne warunki indywidualnego rozwoju i doskonalenia umiejętności. Umożliwiamy uczestniczenie w projektach realizowanych w ramach różnych sektorów usług oferowanych przez spółkę.


Tworzymy zespół ludzi silnie zmotywowanych i zaangażowanych, którzy z pasją oddają się pracy na rzecz naszych Klientów. Poza personelem zatrudnionym w siedzibie firmy w Warszawie, współpracujemy z ponad 200 ekspertami, realizującymi projekty na terenie całego kraju. Do realizacji wykonywanych kontraktów, angażujemy również firmy podwykonawcze, polskie oraz zagraniczne.

Jesteśmy odpowiedzialną firmą, budującą długotrwałe relacje z klientami jak i pracownikami. Zasady promocji i rozwój zawodowy opierają się na obiektywnej i rzetelnej ocenie pracownika. Przede wszystkim liczy się wiedza, samodzielność, umiejętności, kreatywność i skuteczność działania.

Pracując nad różnorodnymi projektami, dla klientów reprezentujących różne branże, będziesz stale poszerzał swoje kompetencje i zdobywał cenne doświadczenie zawodowe. Możesz znaleźć się w naszym zespole, wśród ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.