+48 (22) 250 18 39 Pn. – Pt. 8:30 – 16:30

Spółka

IBC GROUP Central Europe Holding SA to polska firma o międzynarodowym zasięgu, zatrudniająca kluczowych krajowych ekspertów, kierujących się wiedzą i naukową rzetelnością. W Polsce od przeszło 15 lat świadczymy usługi doradcze i badawcze największym polskim oraz globalnym firmom z głównych branż i sektorów gospodarki. Jesteśmy aktywnym doradcą instytucji sektora publicznego, a nasze usługi i analizy wspierają polski rząd i administrację krajową oraz europejską. W ocenie naszych klientów usługi, które świadczymy, pozwalają na wprowadzanie zmian niezbędnych dla uzyskania trwałych przewag konkurencyjnych.


  • IBC GROUP Central Europe Holding SA to wiodąca polska multidyscyplinarna firma doradztwa strategicznego typu CRO (Contract Research Organization), świadcząca wielosektorowe usługi badawcze i analityczne
  • Naszymi klientami są największe firmy świata oraz instytucje publiczne
  • Posiadamy biura w Warszawie (Headquarter), Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Toronto
W naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, transparentności, rzetelności i efektywności. Nasze autorskie narzędzia, takie jak IBC Data Index, Wielokryterialna Matryca Wzrostu czy Model Korelacji Przewag Konkurencyjnych, powodują, że posiadamy stabilną pozycję w branży zarówno doradczej jak i badawczej. W wyniku wygranych postępowań przetargowych, legitymujemy się długoterminową współpracą m.in. z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, a efektywność i wysoka jakość świadczonych przez nas usług, ceniona jest, pomimo, zmieniających się rządów. Realizujemy ambitne i innowacyjne projekty. Jesteśmy dumni, że nasza praca, pozwala zmieniać się całym organizacjom i ma wpływ na reformowanie i rozwój polskiej gospodarki. IBC GROUP Central Europe Holding S.A. należy do grupy spółek, w których inwestorem strategicznym jest Emilian Kołodziej, który od wielu lat związany jest branżą usług doradczych, badawczych i sektorem nieruchomości. IBC GROUP Central Europe Holding S.A. świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa międzynarodowych projektów badawczych, szkoleniowych i szkoleniowo-doradczych w sektorze komercyjnym oraz publicznym. Prowadzoną działalność wykonuje jako generalny realizator, uczestnik konsorcjów lub podwykonawca w zakresie projektowania metodologii, wykonawstwa i zarządzania kontraktami w obszarach: badań społecznych, badań marketingowych, badań ekonomicznych, doradztwa w zarządzaniu oraz doradztwa prawnego.