+48 (22) 250 18 39 Pn. – Pt. 8:30 – 16:30

Kim jesteśmy

IBC GROUP Central Europe Holding SA to polska firma, o międzynarodowym zasięgu, zatrudniająca kluczowych krajowych ekspertów, kierujących się wiedzą i naukową rzetelnością. W Polsce, od przeszło 15 lat, świadczymy usługi doradcze i badawcze największym polskim oraz globalnym firmom z głównych branż i sektorów gospodarki. Jesteśmy aktywnym doradcą instytucji sektora publicznego, a nasze usługi i analizy, wspierają polski rząd i administrację krajową oraz europejską. W ocenie naszych klientów, usługi które świadczymy, pozwalają na wprowadzanie zmian niezbędnych dla uzyskania trwałych przewag konkurencyjnych.


  • IBC GROUP Central Europe Holding SA to wiodąca polska multidyscyplinarna firma doradztwa strategicznego, świadcząca wielosektorowe usługi badawcze i analityczne
  • Naszymi klientami są największe firmy świata oraz instytucje publiczne
  • Posiadamy biura w Warszawie (Headquarter), Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Toronto

W naszej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, transparentności, rzetelności i efektywności. Nasze autorskie narzędzia, takie jak IBC Data Index, Wielokryteryjna Matryca Wzrostu czy Model Korelacji Przewag Konkurencyjnych, powodują, że posiadamy stabilną pozycję w branży zarówno doradczej jak i badawczej. W wyniku wygranych postępowań przetargowych, legitymujemy się długoterminową współpracą m.in. z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, a efektywność i wysoka jakość świadczonych przez nas usług, ceniona jest, pomimo, zmieniających się rządów. Realizujemy ambitne i innowacyjne projekty. Jesteśmy dumni, że nasza praca, pozwala zmieniać się całym organizacjom i ma wpływ na reformowanie i rozwój polskiej gospodarki.