+48 (22) 250 18 39 Pn. – Pt. 8:30 – 16:30

Nasza historia

IBC GROUP Central Europe Holding S.A. jest spółką polską i prywatną, powstałą z inicjatywy Emiliana Kołodzieja, dzisiaj prezesa zarządu i głównego jej akcjonariusza. Początki istnienia firmy sięgają roku 2005. Obecna struktura prawna powstała na skutek przekształcenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością IBC GROUP Central Europe Holding Limited w spółkę akcyjną IBC GROUP Central Europe Holding S.A. (2009). Siedziba firmy mieści się w Warszawie, w Biurowcu Zebra Tower przy ul. Mokotowskiej 1, 00-640 Warszawa (poprzednia siedziba firmy ul. Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa).


Firma Spółki brzmi „IBC GROUP CENTRAL EUROPE HOLDING Spółka Akcyjna”. IBC GROUP Central Europe Holding S.A. posiada numer identyfikacyjny REGON: 141476957, do którego przypisane są między innymi następujące informacje: Szczególna forma prawna: 16 Spółki Akcyjne, Rodzaj działalności wg Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD 2007) 7022Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Kapitał zakładowy IBC GROUP Central Europe Holding S.A. dzieli się na dwa tysiące imiennych akcji i wynosi 100 000,00 zł.

Po piętnastu latach systematycznego wzrostu, zaangażowania i wypracowywania najwyższych standardów świadczenia usług, IBC GROUP Central Europe Holding S.A. zajęła trwałe miejsce w czołówce firm konsultingowych i badawczych, działających na potrzeby sektora prywatnego i publicznego. Firma realizuje ogólnokrajowe projekty badawcze i doradcze. Ponosimy pełną odpowiedzialność za realizowane zadania, dlatego skutecznie zabezpieczamy interes naszych klientów i partnerów biznesowych. Kierujemy się najwyższą troską o jakość realizowanych kontraktów. Jako grupa kapitałowa IBC GROUP Central Europe Holding S.A. w każdym obszarze naszej działalności skutecznie konkurujemy z krajowymi i zagranicznymi podmiotami. Wyniki dużych przetargów w różnych dziedzinach badań i doradztwa w zarządzaniu, świadczą, że jesteśmy do tego bardzo profesjonalnie i dobrze, przygotowani. W ciągu 15 lat, stworzyliśmy firmę z dużym potencjałem wykonawczym i finansowym.

Realizujemy strategiczne projekty dla kraju, począwszy od ewaluacji i oceny wykorzystywania środków przekazywanych Polsce przez Unię Europejską, wyznaczaniu strategii podmiotom skarbu państwa, jak i kontrolowanym przez nich sektorom, na doradztwie prawnym i złożonych, specjalistycznych projektach badawczych, kończąc.