+48 (22) 250 18 39 Pn. – Pt. 8:30 – 16:30

Polityka prywatności

Grupa Kapitałowa IBC GROUP Central Europe Holding S.A. dokłada należytych starań w zakresie ochrony prywatności danych użytkowników portalu www.ibc-group.pl


IBC GROUP Central Europe Holding Spółka Akcyjna (IBC GROUP SA, Spółka), jako administrator serwisu www.ibc-group.pl, gromadzi, przechowuje oraz przetwarza dane osobowe użytkowników, ujawniane w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego. IBC GROUP SA zbiera wyłącznie informacje o wykorzystywaniu niniejszego serwisu przez zapisywanie do logów systemowych danych technologicznych, takich jak data połączenia z serwisem oraz adresu IP. Informacje te są wykorzystywane do celów wyłącznie administracyjnych i statystycznych i nie pozwalają na identyfikację pojedynczego użytkownika. Dane te przechowywane są w wydzielonej strefie bezpieczeństwa i mają do nich dostęp tylko i wyłącznie upoważnione osoby.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania z serwisu oraz ochrony prywatności jego Użytkowników można przesyłać na adres biuro@ibc-group.pl.

Formularz kontaktowy

* Obowiązkowe pola